Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza wszystkich słuchaczy na I edycję innowacyjnych studiów podyplomowych „Zarządzanie cyberbezpieczeństwem”, które startują już jesienią.

Jak zapowiadają władze uczelni:
„ Stawiamy przede wszystkim na praktykę! Przewidujemy praktyczne warsztaty dotyczące:

  • zagrożenia cyberbezpieczeństwa w praktyce (warsztaty) – słuchacze nauczą się w jaki sposób hakerzy dokonują włamań i zasymulują próbne włamanie do wirtualnej firmy. Poznają w praktyczny sposób narzędzia służące do przełamywania zabezpieczeń zarówno informatycznych jak i wykorzystujących słabości ludzkie. Nauczą się w jaki sposób po uzyskaniu nieautoryzowanego dostępu utrwalić go oraz dokonać tzw. eksfiltracji danych. Słuchacze przeprowadzą modelowe postępowanie w przypadku naruszenia danych osobowych w symulowanym ataku ransomware.
  • zarządzania incydentami, w tym zgłaszania incydentów do odpowiedniego CSIRT, do PUODO
  • sporządzania dokumentacji dotyczącej cyberbezpieczeństwa,
  • szacowania i modelowania ryzyka,
  • PR kryzysowego np. kontaktów z prasą w związku z incydentem.”

Niewątpliwym atutem tego kierunku są zajęcia prowadzone przez praktyków, z bardzo bogatym doświadczeniem w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Jednym z wykładowców będzie prezes spółki BTC – Pan Maciej Kaczyński, który podczas swoich zajęć stawia przede wszystkim na wiedzę praktyczną! Na zajęciach słuchacze dowiedzą się o aspektach zarządzania infrastrukturą i bezpieczeństwem IT, systemach zapobiegających wyciekom danych (DLP) i zastosowaniu sztucznej inteligencji w bezpieczeństwie IT.

Duża dawka praktycznej wiedzy, z wykorzystaniem narzędzi informatycznych.

Rejestracja trwa do 15 września.
Wszelkie informacje wraz z zapisami na stronie: https://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studiapodyplomowe/kierunki/cyberbezpieczenstwo/o-studiach/

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym oprogramowaniu – skontaktuj się z naszymi konsultantami!

Zapraszamy do kontaktu!

Chętnie wyjaśnimy wątpliwości oraz odpowiemy na wszystkie pytania dot. oferowanego oprogramowania.

    Proszę o kontakt w sprawie...
    Administratorem Twoich danych osobowych jest BTC Sp. z o.o. (ul. 1 Maja 38, 71-627 Szczecin). Więcej informacji znajdziesz w polityce przetwarzania danych osobowych.