O nas

Poznaj nasze wartości i dowiedz się, co jest dla nas najważniejsze podczas współpracy.

Dołącz już dziś do grona naszych Klientów!

O nas

Identyfikujemy potrzeby naszych Klientów. Szukamy odpowiedzi. Wierzymy w innowację. Dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem. Zmieniamy sposób myślenia, prezentując rozwiązania, które mają za zadanie wspierać Twój biznes.

Misja

Misją BTC jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, których zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie Klientom bezpiecznego, jak również skutecznego prowadzenia biznesu.

Oferujemy kompleksowe oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą IT (eAuditor WEB), zarządzania bezpieczeństwem informacji (ang. Data Loss Prevention), jak również do zarządzania danymi osobowymi zgodnie z RODO (RODOprotektor). Posiadamy doświadczenie oraz wiedzę, dzięki którym gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów i usług.

Działając w zgodzie z wartościami, dostarczamy naszym Klientom unikatowe, innowacyjne oraz bezpieczne produkty, dążąc do osiągnięcia pozycji lidera w sektorze oferowanych usług. Ponadto, aby wypracować zamierzone cele, stale inwestujemy w badania i rozwój.

Wspólnie z całym zespołem zbudowaliśmy, a także pielęgnujemy system wartości:

 • bezpieczeństwo oraz niezawodność oferowanych produktów,
 • zorientowanie na potrzeby Klienta,
 • uczciwość i odpowiedzialność społeczną,
 • kreatywność oraz innowacyjność,
 • podejmowanie wyzwań.

Stawiamy na stały rozwój!

BTC Sp. z o.o. powstało w 2002 roku. Rozwój firmy wynika z uważnego wsłuchiwania się w potrzeby oraz opinie Klientów, a także faktu, że stale inwestujemy w innowacje, jak również w nowe technologie. Biorąc pod uwagę nieustanne zmiany i pojawiające się zagrożenia w otoczeniu biznesowym naszych Klientów, systemy są doskonalone, aby jeszcze lepiej realizować potrzeby. Od 17 lat stawiamy na nowoczesną technologię i innowacyjne rozwiązania, czego jednym z efektów jest to, że obecnie wspieramy bezpieczeństwo ponad miliona komputerów zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Naszą siłą jest koncentracja na aspekcie ludzkim. Tworzymy nowoczesne, bezpieczne, a jednocześnie efektywne systemy, które można uruchomić w zaledwie 30 minut. Internetowe interfejsy naszych systemów są na tyle proste, że nie wymagają zaawansowanych szkoleń. A ich codzienne użytkowanie gwarantuje łatwość obsługi, jak również pełną przejrzystość wykonywanych operacji.

Stawiając na rozwój pracowników, a także oferowanych produktów, odnotowujemy stały wzrost poziomu satysfakcji ze współpracy z nami, co z kolei stanowi dla nas niesłabnącą motywację do dalszego doskonalenia naszych możliwości.

Dodatkowo, BTC Sp. z o.o. jest firmą docenianą w wielu rankingach – zdobyliśmy do tej pory wiele nagród zarówno krajowych, jak również międzynarodowych. Kilkukrotnie byliśmy finalistą najszybciej rozwijających się firm technologicznych w rankingu Deloitte Technology 50.

Rozpocznij współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku – już dziś dołącz do grona naszych Klientów!

Oprogramowanie DLP – chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Chętnie wyjaśnimy wątpliwości oraz odpowiemy na wszystkie pytania dot. oferowanego oprogramowania.

 • BTC Sp. z o.o.
  budynek C, II piętro
  ul. 1 Maja 38, 71-627 Szczecin
  PL9552061116

 • tel. 91 433 18 92
  tel. 91 481 72 05
  fax 91 433 18 90

  Proszę o kontakt w sprawie...
  Administratorem Twoich danych osobowych jest BTC Sp. z o.o. (ul. 1 Maja 38, 71-627 Szczecin). Więcej informacji znajdziesz w polityce przetwarzania danych osobowych.